Pages

11 Ekim 2010 Pazartesi

http://renklibahcem.blogspot.com/2010/09/dekor-sticker-dan-muhtesem-bir-hediye.html

26 Eylül 2010 Pazar
Dekor Sticker 'dan Muhteşem Bir Hediye Sizleri Bekliyor!
Gönderen BURCU zaman: 14:00
Muhteşem bir kampanya ile tekrar karşınızdayım. :)

Dekor Sticker bizleri güzel armağanlarıyla sevindirecek! Sitede ki ürünler gerçekten göz kamaştırıcı ve kaliteli ürünler.Kampanyamıza katılan kişiler arasından tam 5 kişi aşağıda gördüğünüz 53 TL değerindeki bu muhteşem dekoratif aynaya sahip olacak. :)Öncelikle firmamızı tanıyalım.

BU AYNALARLA DUVARLARA

YEPYENİ BİR SOLUK GELİYOR.

Son aylarda daha fazla gözümüze çarpan ve kırılmaz dekor aynalar olarak tanımlanan yepyeni bir dekorasyon ürünü var. Pleksi-glass malzemeden üretildiği için kırılmaz olarak nitelenen bu aynalar klasik cam aynaların aksine istenen her şekilde kesilebildiği için birbirinden şık ürünler ortaya çıkıyor.

DekorSticker.com tarafından da piyasaya sürülen ürünler birbirinden farklı tasarımlarla evlerinizi şenlendirecek. Özellikle salon, oturma odası ve yatak odalarının vazgeçilmezi haline gelecek olan kırılmaz dekor aynalar mekanlara derinlik ve ferahlık sağlarken farklı Çerçevesiz olarak kullanılan ve 3mm kalınlığında malzemeden lazer kesim yöntemi ile üretilen aynalar kullanım kolaylığı da sağlıyor. Kırılmaz dekor aynaları monte etmek için duvar delmeye çiviler çakmaya ihtiyaç yok. Kullanılan malzeme çok hafif olduğu için kolaylıkla çift yüzlü bantlarla duvara yapıştırılabilen aynalar istenildiğinde çıkartılabiliyor. Dikkatli olunması halinde de duvarda herhangi bir hasar bırakmıyor. Sadece ev değil, ofis, restoran, okul ve benzeri mekanların da dekorasyonunda kullanılan dekor aynalar hem güvenli hem de uygun fiyatlı bir dekorasyon seçeneği olarak
karşımıza çıkıyor. Eğer isterseniz DekorSticker.com sizin istediğiniz şekli ya da yaptığınız bir çizimi de ayna haline getirebiliyor, ayrıca özel boyut isteklerini de yerine getirebiliyor.
Ayrıntılar için ;
www.dekorsticker.com

info@dekorsticker.com


Sitedeki diğer muhteşem ürünlerden bazıları


Kampanyamızın şartlarına gelelim :) Şartlar çok da uğraştıracak bir şey değil zaten bu şahane aynalara değer :)


Bloguma izleyici olmak.
http://www.dekorsticker.com adresine üye olmak
Kampanyayı facebook sayfanızda ve varsa blogunuzda duyurmak(+1 çekiliş hakkı)
Facebook grubuna üye olmak http://www.facebook.com/pages/DEKORSTICKER/120183814677174
Facebook duvarınızda http://www.dekorsticker.com adresinden bir ürünü paylaşmak.
Kampanya 2 hafta sürecek (11 ekim). Çekiliş ile 5 kişi hediye kazanacak.
NOT: Kargo ücreti firmaya ait tabikiide :)