Pages

7 Ocak 2010 Perşembe

burçlara göre uyum

KOÇ - KOÇ : Her iki taraf da birbirini yönetmek isteyeceğinden, çatışmalarla dolu bir beraberlik olur.KOÇ - BOĞA : Olumlu bir beraberlik. Fakat Koç’un Boğa’nın üstüne fazla gitmemesi, kızdırmaması gerekir. KOÇ - İKİZLER : Tartışmalarla geçecek bir beraberlik. Duygu ve fikir farklılıkları nedeniyle birbirlerini tatmin edemezler.KOÇ - YENGEÇ : Kavgaların çoklukla olduğu, birbirini anlayamayan iki insanın beraberliği.KOÇ - ASLAN : Olumlu bir beraberlik. Birbirlerini anlar ve desteklerler.KOÇ - BAŞAK : Tartışmaların yaşanacağı bir beraberlik.KOÇ - TERAZİ : Verimli ve uyumlu bir beraberlik. Birbirlerini desteklerler.KOÇ - AKREP : Zor bir beraberlik. Birbirlerini yönetmek isterler.KOÇ - YAY : Uyumlu bir beraberlik. Birbirlerini anlar ve desteklerler.KOÇ - OĞLAK : Çiftler arasında pek uyum yoktur.KOÇ - KOVA : Birlikte hareket etmekte ve birbirlerini anlamakta zorlanırlar.KOÇ - BALIK : Çiftlerin uyuşmadığı bir beraberlik.
BOĞA - BOĞA : Fiziksel olarak birbirlerini çekici bulurlar. Birinin diğerini idare etmesi gerekir.BOĞA - İKİZLER : Uç noktalarda olan iki insanın beraberliği.BOĞA - YENGEÇ : Karşılıklı tatminin olacağı bir beraberlik. Boğa, yengecin duygularını tatmin etmeli.BOĞA - ASLAN : Boğa kıskançlık yapmazsa mutlu bir ilişki yaşarlar.BOĞA - BAŞAK : Başak eleştirel yönünü bir kenara atarsa, uyumlu bir beraberlik. BOĞA - TERAZİ : Olumlu bir beraberlik.BOĞA - AKREP : Boğa Akrep’e güven verirse güzel bir beraberlik. Her iki taraf kendi eksiklerini tamamlar.BOĞA - YAY : Tartışmaların olacağı bir beraberlik.BOĞA - OĞLAK : Destekleyici bir beraberlik. BOĞA - KOVA : Sorunlu bir ilişki. Farklı bakış açıları vardır.BOĞA - BALIK : Mutlu ve uyumlu bir beraberlik.
İKİZLER - İKİZLER : Uygun bir beraberlik. Birbirlerini rahatlıkla anlarlar.İKİZLER - YENGEÇ : Uyumsuz ve sorunlu bir beraberlik.İKİZLER - ASLAN : Duygusal uyumsuzluğun olduğu bir beraberlik.İKİZLER - BAŞAK : Birbirleriyle anlaşamazlar. İKİZLER - TERAZİ : Mutlu ve uyumlu bir beraberlik. İdeal bir çift.İKİZLER - AKREP : Sorunların yaşanacağı bir beraberlik.İKİZLER - YAY : Birbirlerini tamamlayan, uyumlu bir beraberlik.İKİZLER - OĞLAK : Karşılıklı menfaatlerin durumuna göre sürecek bir beraberlik.İKİZLER - KOVA : Birbirlerine uyum sağlarlar.İKİZLER - BALIK : Zor bir ilişki. Birbirlerinin duygularını tatmin edemezler.
YENGEÇ - YENGEÇ : Birbirlerini çok iyi anlar ve mutlu ederler.YENGEÇ - ASLAN : Genel olarak iyi bir beraberlik.YENGEÇ - BAŞAK : Birbirlerini anlamaya çalışmaları gerekir. Sorunlu bir beraberlik.YENGEÇ - TERAZİ : Uyumsuz ve tatsız bir beraberlik.YENGEÇ - AKREP : Uyumlu ve mutlu bir beraberlik.YENGEÇ - YAY : Fedakarlık edilmesi gereken, mutsuz bir beraberlik.YENGEÇ - OĞLAK : Birbirlerini tamamlayıcı ve destekleyici bir beraberlik.YENGEÇ - KOVA : Değiştikleri taktirde anlaşabilirler. Sorunlu bir beraberlik.YENGEÇ - BALIK : Birbirlerini anlayan çiftlerin beraberliği.
ASLAN - ASLAN : Lider olmak isteyen iki insanın beraberliği. Sorunlar yaşanır.ASLAN - BAŞAK : Uyumlu bir beraberlik.ASLAN - TERAZİ : Her iki taraf akıllı davranırsa uyumlu bir beraberlik.ASLAN - AKREP : Hareketli, tatmin edici bir beraberlik.ASLAN-YAY : Uyumlu ve mutlu bir ilişki.ASLAN - OĞLAK : Mutsuz ve sorunlu bir beraberlik.ASLAN - KOVA : Olumlu ve uyumlu bir beraberlik.ASLAN - BALIK : Sorunlu ve mutsuz bir beraberlik.
BAŞAK - BAŞAK : Çatışmaların yaşanacağı bir beraberlik.BAŞAK - TERAZİ : Kişiliklerin uyuşmadığı, sorunlu bir beraberlik.BAŞAK - AKREP : Olumlu ve destekleyici bir beraberlik.BAŞAK - YAY : Yanılgılarla, çatışmalarla dolu bir beraberlik.BAŞAK - OĞLAK : Birbirleriyle anlaşır ve uyum sağlarlar. Mutlu bir beraberlik.BAŞAK - KOVA : Kültür farkları varsa, mutsuz bir beraberlik yaşanır.BAŞAK - BALIK : Birbirlerini anlamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik.
TERAZİ - TERAZİ : Uyumun, anlayışın olduğu mutlu bir beraberlik.TERAZİ - AKREP : Duyguların tatmin edildiği, çiftlerin arasında çekim olan bir beraberlik.TERAZİ - YAY : Uyum sağlanabilen bir beraberlik.TERAZİ - OĞLAK : Anlaşmakta zorlanabilirler.TERAZİ - KOVA : Uyum ve mutluluğun olduğu bir beraberlik.TERAZİ - BALIK : Beraberlik sürse dahi, mutsuz bir ilişki.
AKREP - AKREP : Ya mutlu ve ya mutsuz bir beraberlik. Birbirlerini anlamalarına bağlı.AKREP - YAY : Uyumsuz ,sorunların yaşandığı bir beraberlik.AKREP - OĞLAK : Uyuşmazlığın yaşandığı,zor bir beraberlik.AKREP - KOVA : Mücadelenin yaşandığı,zor bir beraberlik.AKREP - BALIK : Sorunların yaşanacağı bir beraberlik.
YAY - YAY : Farklı kültürlerden geliniyorsa, zor bir beraberlik.YAY - OĞLAK : Mutsuz bir beraberlik.YAY - KOVA : Başarılı ve mutlu bir beraberlik.YAY - BALIK : Birlikte yaşamakta zorlanırlar. Sorunlu bir beraberlik.
OĞLAK - OĞLAK : Uyumlu bir beraberlik. Birbirlerini anlarlar ve desteklerler.OĞLAK - KOVA : Mutsuz ve huzursuz bir beraberlik.OĞLAK - BALIK : Uyumlu ve mutlu bir beraberlik. Birbirlerini tamamlarlar.
KOVA - KOVA : Mükemmel, uyumlu bir beraberlik.KOVA - BALIK : Anlaşabilmek için zorlanırlar.
BALIK - BALIK : Birbirlerini anlayabildikleri için uyumlu bir beraberlik